Náhradní díly Porsche Panamera

Výroba byla zahájena v roce 2009 a byly zahájeny verze hybridních a vznětových motorů z roku 2011. V roce 2013 byl přidán facelift. Je vybaven pohonem všech kol, předním motorem a volitelným pohonem zadních kol. V roce 2013 je spuštěn S-E-Hybrid av roce 2016 jsou přepracovány modely.

To je považováno za full-size luxusní auto, s některými podobnostmi k 911, ale interiér byl časy lepší, včetně lepší technologie a drahé kůže. Výroba probíhala v Německu.

První generace byla spuštěna v letech 2010 až 2016. Nejprve byly představeny modely V8 Panamera S, 4S a Turbo. Twin Turbo 507 PS měl motor o výkonu 500 koní a 4,8 litru. Později byly spuštěny Panamera a Panamera 4 se třemi a 3,6 litrovými motory V6 a 300 k. V6 zůstává se stejnými technologiemi jako V8, jako je variabilní sběrné sací potrubí, mazání v suchých jímkách a volitelná místa. V roce 2011 byly představeny Panamera S Hybrid a Diesel s pohonem zadních kol a GTS, Turbo S s pohonem všech kol PMT.

Převodovka ZF-7 s dvojitou spojkou byla nová u verzí Panamera 4,4S a Turbo s šestistupňovou příručkou. Modely S Hybrid a Diesel měly osmistupňovou automatickou převodovku Tiptronic S.

Klasické díly a náhradní díly Porsche Panamera Turbo S

Skládá se ze zlepšení, jako je vysokotlaké vstřikování paliva a 4.8Litre V8. Zrychluje až na 113 km za 3,8 sekundy. Vylepšená převodovka PDK usnadňuje řazení.

Klasické díly a náhradní díly Porsche Panamera S Hybrid

V roce 2011 byla uvedena na trh Panamera S Hybrid s 3 litrovým motorem s v6 motorem 328 koní s elektromotorem 46 koní a stejným výkonovým vlakem jako Cayenne S Hybrid a stejnou rychlostí 8 tipů Tiptronic S.

S maximální rychlostí 270 km / h se stala nejšetrnějším modelem Porsche s průměrnou spotřebou 9,4 l / 100 km. Prodej za rok 2011-2013 dosáhl 684 vozů.

Klasické díly a náhradní díly Porsche Panamera Diesel

To bylo vypuštěno v roce 2011 se stejným motorem Audi od Cayenne Diesel. To je s 247 k, 3l v6 dosahovat nejvyšší rychlosti 242 km za hodinu, zatímco stane se nejvíce ekonomický řídit Porsche od všech existujících modelů s 6.3 litry na 100 km průměrná spotřeba.

Zvláštní vydání

Panamera platina byla uvedena na trh v roce 2012, s většími koly, luxusní kožou zevnitř a volbou pro pohon všech kol nebo vzadu, s nejrychlejší akcelerací ze všech modelů kratší než 5,8 sekundy od 0 do 97 km. Vydání Panamera bylo představeno v roce 2015 s některými vnějšími změnami.

2013 facelift

S novými předními a zadními nárazníky byla zavedena verze faceliftu pod názvem Panamera S a hybridní model pod názvem E-Hybrid. Později v roce 2014 byla představena verze Turbo S.

Klasické díly a náhradní díly Porsche Panamera S E-Hybrid

Nový plug-in model schopný dosáhnout 135 km za hodinu v elektrickém režimu s 416 koní. Baterie by se plně nabila za 2,5 hodiny. Plugin pomáhá snížit spotřebu na 3,1 l na 100 km. To může běžet jak na elektřinu a palivo. Přispívá přibližně 10% všech prodaných Panameras v roce 2014.

Druhá generace

Druhá generace byla představena v roce 2016 s novým interiérem dotykové obrazovky, Apple CarPlay a hlasovým ovládáním. V roce 2018 byl představen nový model Turbo S E-Hybrid s motorem 5 l v8 od společnosti Panamera Turbo spolu s elektromotorem o výkonu 671 koní a třetím nejrychlejším vozem mezi všemi vozy Porsches.

Panamera Sport-Turismo představila v roce 2017 nejrychlejší akciový vůz s výkonem 671 koní. Byl nabízen se sedanem liftback a pěti dveřmi.

Klasické díly a autodíly Porsche Panamera:

 • Příslušenství Porsche Panamera
 • Klimatizace Porsche Panamera
 • Části těla Porsche Panamera
 • Brzdy Porsche Panamera
 • Kabely Porsche Panamera
 • Podvozek Porsche Panamera
 • Chlazení Porsche Panamera
 • Elektrické Porsche Panamera
 • Motor Porsche Panamera
 • Výfuky Porsche Panamera
 • Exteriér Porsche Panamera
 • Filtry Porsche Panamera
 • Převodovka Porsche Panamera
 • Topení Porsche Panamera
 • Hydraulika Porsche Panamera
 • Interiér Porsche Panamera
 • Osvětlení Porsche Panamera
 • Relé Porsche Panamera
 • Díly řízení Porsche Panamera
 • Pozastavení Porsche Panamera
 • Převodovka Porsche Panamera

Produkty / skupiny výrobků

Kabel akcelerátoru - klimatizace - vzduchový filtr - alternátor - náprava - řemeny - díly karoserie - bowden - brzdový třmen - brzdový kotouč - brzdový buben - brzdové destičky - brzdové čelisti - brzdy - nárazník - kabely - karburátor - katalyzátor - kabel spojky - Chlazení - Blok válců - Hlava válce - Hnací hřídel - Prachová deska - Elektrický ventilátor - Elektrické díly - Motor - Senzor motoru - Výfukový systém - Kompletní výfukový systém - Vnější - Filtr - Součásti kování - Pružná trubka - Palivový filtr - Uvolňovací kabel palivové klapky - Pojistka Box - Těsnění - Převodovka - Převodovka - Mřížka - Páka ruční brzdy - Kabel ruční brzdy - Výměník tepla - Ohřívač - Kabel topení - Kabel kukly - Houkačka - Krycí víčko - Hydraulický filtr - Zapalovací cívka - Spínač zapalování - Vnitřní části těla - Interiér - Interiér Filtr - Lampa - Dveřní zámek - Hlavní válec - Zrcadlo - Olejový filtr - Olejové díly - Pedál - Regulátor tlaku - Gumový držák - Bezpečnostní pás - Senzor - Tlumič - Kabel rychloměru - Sportovní výfuk - Startér - Řízení - Střešní okno - Závěs - Sw svědění - Ozubený řemen - Převodovka - Turbo nabíječka - Podložka - Ložisko kola - Válec kola - Zvedák oken - Těsnění oken - Stěrač

{{lineitem.ProductName}}

{{lineitem.VariantName}} - {{lineitem.Quantity}} x {{lineitem.FormattedPrice}} {{lineitem.FormattedPrice}}

{{basket.FormattedProductsTotal}}